GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

BELEDİYE HABERLERİ
BELEDİYE ETKİNLİKLERİ
RÖPORTAJLAR
BELEDİYE DUYURULARI
BAŞKANI TANIYALIM
ENGELSİZ BELEDİYELER

METAL YORGUNLUĞU, GÜÇ SARHOŞLUĞU…


Bu makale 2017-11-30 14:27:32 eklenmiş ve 285 kez görüntülenmiştir.
Ercan Özdemir

Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadesi ile ‘metal yorgunluğu’ yaşayan, iktidarda geçen 15 sene içerisinde yorulan, yıpranan ve kan kaybeden Ak parti il ve ilçe yöneticileri ile belediye başkanları nezdinde taze kan revizyonu sürerken, söz konusu metal yorgunluğuna güç sarhoşluğunu da ekleyen belediye başkanları Cumhurbaşkanımız sayesinde elde ettikleri gücün ilelebet kendilerinde kalmayacağını yavaş yavaş idrak etmeye başladılar. İstanbul ile başlayan, Düzce, Niğde, Ankara ve Balıkesir’le devam eden istifaların devamı beklenirken, tüm Türkiye’yi dolaşan ve yüzlerce belediye başkanı tanıyan, onlarla birebir görüşen bendeniz neler görmedi ki!  Burada anlatmaya başlasam sayfalar yetmez. Hele bir tanesi var ki, onu bir sır olarak mezara götüreceğim.

Gerçi, o haltı yiyen başkanda ne kadar suç varsa onu oraya tavsiye eden il ve ilçe yöneticileri de bir o kadar hatta daha fazlasıyla suçlu (Adamı hiç mi araştırmazlar arkadaş! Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?)

Cumhurbaşkanımız mücadelesini yedi düvele karşı sürdürürken, yerel yönetimler de sıkıntı içerisinde. Durum böyle giderse (Sözüm tüm il ve ilçe yöneticileri ve belediye başkanları için değil tabii ki) metal yorgunluğuna güç sarhoşluğu da eklemiş bu kadrolarla 2019 seçimleri Ak parti için sıkıntılı bir sonuca gebe olacak. Benden söylemesi. 

Allah’a emanet olun…

Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Belediyelerin birlik dergisi
© Copyright 2015 Pusula Yayıncılık. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
ANASAYFA
BELEDİYE HABERLERİ
BAŞKANI TANIYALIM
BELEDİYE DUYURULARI