GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

BELEDİYE HABERLERİ
BELEDİYE ETKİNLİKLERİ
RÖPORTAJLAR
BELEDİYE DUYURULARI
BAŞKANI TANIYALIM
ENGELSİZ BELEDİYELER

Niğde Belediye Başkanı Özkan STK Ziyaretlerini Sürdürüyor

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) düzenlediği ziyaretlere devam ediyor.Belediye Başkanı Rifat Özkan yoğun çalışma temposuna rağmen kongre süreci yaşayan Esnaf Odaları ve diğer STK ziyaretlerini ihmal etmiyor.
Bu haber 2018-02-21 09:15:24 eklenmiş ve 41 kez görüntülenmiştir.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Sivil Toplum Kuruluşlarına (STK) düzenlediği ziyaretlere devam ediyor.
Belediye Başkanı Rifat Özkan yoğun çalışma temposuna rağmen kongre süreci yaşayan Esnaf Odaları ve diğer STK ziyaretlerini ihmal etmiyor. Bir yandan temel belediyecilik çalışmaları diğer yandan sosyal belediyecilik çalışmalarıyla takdir toplayan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle de sık sık bir araya geliyor. Başkan Özkan bu kapsamda Mali Müşavirler Odası Başkanı Hikmet Bekil, Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar ve Semerkand Vakfı’nı ziyaret ederek dernek yönetimiyle bir araya geldi. Yaptığı ziyarette oda başkanlarıyla sohbet eden Belediye Başkanı Rifat Özkan çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.
Belediye Başkanı Rifat Özkan, Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinerek, kentin gelişimine katkı sunan STK’ları önemsediklerini belirtti. Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri de ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

ETİKETLER :
Diğer BELEDİYE HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Belediyelerin birlik dergisi
© Copyright 2015 Pusula Yayıncılık. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
ANASAYFA
BELEDİYE HABERLERİ
BAŞKANI TANIYALIM
BELEDİYE DUYURULARI