GENÇ BÜROKRAT MANŞET HABERLER

BELEDİYE HABERLERİ
BELEDİYE ETKİNLİKLERİ
RÖPORTAJLAR
BELEDİYE DUYURULARI
BAŞKANI TANIYALIM
ENGELSİZ BELEDİYELER

Başkan Çifti Herkesin Bayramını Kutladı

Bayramların her zaman inananları bir araya getirdiğine dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, başta Şanlıurfalıların olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı kutladığını söyledi.
Bu haber 2017-09-01 14:57:00 eklenmiş ve 145 kez görüntülenmiştir.
Kurban Bayramı öncesi Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluk alanı içerisinde yer alan tüm çalışmaların tekrar tekrar gözden geçirildiğini de sözlerine ekleyen Başkan Nihat Çiftçi, gerek ulaşım gerekse ilgili tüm konularda birimlerin hassasiyetle görevlerine devam ettiklerini hatırlattı.
 
Başkan Nihat Çiftçi mesajında şu sözlerine yer verdi: "Bir bayramımızda halkımızla iç içe olmanın ve halkımıza hizmetkar olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayram toplumsal barışa ve huzura vesile olacak günlerdir. Rabbim, huzur ve afiyet içerisinde bir bayram yaşamayı nasip etsin.  Bu temennilerle başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere mübarek Kurban Bayramının ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum."
 
ŞANLIURFA'DA ULAŞIM 4 GÜN ÜCRETSİZ

4 günlük bayram süresince ulaşım ile ilgili tüm detayların gözden geçirildiğini sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, "Aldığımız karar gereği; Ulaşım Daire Başkanlığımız bayram süresi boyunca halkımıza ücretsiz hizmet verecektir. Bu anlamda halkımızın gerek ulaşımlarını daha rahat sağlamaları gerekse akraba ziyaretlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmeleri için tüm araçlarımız bayram süresi boyunca hizmetinde olacaktır" dedi.
ETİKETLER : şanlıurfa belediye başkanı nihat çiftçi
Diğer BELEDİYE DUYURULARI haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Belediyelerin birlik dergisi
© Copyright 2015 Pusula Yayıncılık. Tüm hakları saklıdır. Bu site İRM Pusula Tasarım Ajansı alt yapısı ile yapılmıştır.
ANASAYFA
BELEDİYE HABERLERİ
BAŞKANI TANIYALIM
BELEDİYE DUYURULARI